Motory

Firma Kramný - stroje s.r.o., Opava zajišťuje servis a prodej motorů zanaček Honada, Hatz, Yanmar, Subaru, Faryman Diesel, Deutz. Při výběru vhodného motoru vám rádi poradíme.
Hatz Diesel
Neměcká společnost Hatz Diesel GmBH patří k největším světovým výrobcům naftových motorů do výkonu 60kW. Tyto motory jsou používány ve většině stavební techniky, kterou prodáváme a servisujeme. Při výrobě je zaručena kombinace výborných výkonových parametrů a nízkých spotřebních a emisních hodnot splňujících nejpřísnější evropské normy a limity.
Honda
Japonská Honda jako celosvětově největší výrobce čtyřtaktních motorů, nabízí zážehové motory o výkonech od 0,72 kW do 15,3 kW v provedení jak vertikálním tak horizontálním. Aplikační technici Hondy spolupracují s výrobci aplikací motorů, tak aby bylo dosaženo maximální spolehlivosti motorů a spokojenosti zákazníků s výrobky osazenými motory Honda.
Yanmar
Americká firma YANMAR vznikla v roce 1912 a od roku 1933 začala na trh dodávat první vznětové motory. Motory firmy YANMAR vynikají kvalitou, nízkou hmotností a malými rozměry. Nabízený rozsah motorů je 3,5 až 62,5 kW.
Subaru
Japonské profesionální vysokozátěžové motory SUBARU Robin dodávají svůj výkon nespočtu různým typům strojů různých vyrobců (Weber, Bomag, Dynapac, NTC, Benza, Wacker, apod.). Za uplynulých třicet let prošly tyto motory mnoha vyvojovými i marketingovými změnami. Jednou z nejdůležitějších vývojových změn je přechod na novou řadu motorů EX Serie, která jako jediná mezi profesionálními motory je založena na OHC rozvodech. Tento fakt zajišťuje technologické prvenství mezi profesionálními motory dané třídy.
Farymann Diesel
Německé motory Farymann Diesel - jsou kvalitním dieselovým motorem, který je využívám ve starší stavební technice. Nyní již v malé mechanizaci není tolik rozšířen. V případě potřeby je stále dodáváme a servisujeme.
Deutz
Německé motory Deutz jsou kvalitní dieselové motory, jejichž výroba má již 140 letou tradici. Jsou vyráběně jako vzduchem nebo vodou chlazené od 12 do 440 kW.
Call centrum: +420 602 755 829