Prodej a servis zahradní techniky HONDA

Prodej a servis zahradní techniky HONDA

MOTOROVÉ SEKAČKY HONDA

Honda má ve své nabídce motorové sekačky jak pro domácí uživatele, kteří potřebují "pouze" posekat trávník, tak i pro profesionály, které živí údržba travnatých ploch.

Nabídka zahrnuje základní modely s plechovým podvozkem sekačky, nazývané sekačky IZY, sekačky z plastu řady DE LUXE pro náročné zákazníky, tak i sekačky pro již zmiňované profesionály, vybavené podvozkem vyrobeným z hliníkové slitiny. Konstrukce tvaru skeletu zajišťuje u všech sekaček dokonalý sběr posečené trávy, a to za jakýchkoliv podmínek - tzn.třeba i za deště.

Sekačky vyšších modelových řad jsou vybavovány převodovkami s měnitelnou rychlostí pojezdu nezávisle na otáčkách motoru. A navíc veškeré modely sekaček lze použít (při užití mulčovací sady) k mulčování trávy, čímž se provádí zelené hnojení trávníku.

ZAHRADNÍ TRAKTORY HONDA

S travními traktory Honda bude pro Vás sekání velkých travnatých ploch, sadů či fotalových hřišť velkou zábavou. Velmi snadná obsluha, jednoduchá manipulace, mechanická nebo hydrostatická převodovka, to vše přispívá k ulehčení Vaší práce.

"Srdcem" všech traktorů Honda jsou vzduchem chlazené 4-taktní dvouválcové motory s rozvodem OHC nebo OHV. Kromě tichého a velmi kultivovaného chodu, se traktory Honda vyznačují vysokým kroutícím momentem, dlouhou životností a především šetrností k životnímu prostředí. S 6 stupňovou mechanickou převodovkou či hydrostatickým pojezdem je ovládání traktoru vždy jednoduché a pohodlné.

Bezpečnost obsluhy byla a je u traktorů Honda vždy na prvním místě. I traktory, které Vám nabízíme pro tuto sezónu, jsou samozřejmě vybaveny mnoha bezpečnostními prvky, o kterých Vás ochotně informuje každý autorizovaný dealer motorových strojů Honda. Díky široké škále příslušenství (zametací kartáč, sněhová radlice, vozík, atd.) můžete Váš traktor používat po celý rok.

Call centrum: +420 602 755 829